Tel: 0312 386 38 88           E-mail:info@asfed.org.tr

ASFED’in Konya Daveti Büyük İlgi Gördü

Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), Konya’da yemekli bir davet düzenleyerek, yaptığı çalışmalarda kendisine destek olan Konyalı sektör temsilcilerine teşekkür plaketi verdi.

Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), 14 Mart Cumartesi Günü Konya Somatçi Restaurant’ta yemekli bir davet düzenledi. Konyalı asansörcüleri bir araya getirerek federasyon çalışmalarına verdikleri destekten dolayı teşekkür mahiyetinde gerçekleştirilen davete, katılım yoğun oldu.

Meslektaşlarını Selçuklu mutfağının en güzel tatlarının sergilendiği Somatçi Restaurant’ta ağırlayan ASFED, unutulmaz bir geceye de ev sahipliği yapmış oldu. Davete ASFED Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra değişik illerde faaliyet gösteren federasyon üyeleri ve çok sayıda Konyalı sektör temsilcisi katıldı. Gece boyu edilen sohbetlerde hem sektörün gelişimi hem de ASASFED’in FED faaliyetleri görüşüldü. Davetin açılışında bir konuşma yapan ASFED Başkanı Yusuf Atik; “Federasyon olarak iller bazında dernekleri ziyaret ederek hem çalışmaları hakkında bilgi alıyor hem de sektör temsilcilerini bir araya getirerek sorunlarını dinliyoruz. Konya ziyaretimizde birkaç fi rmamızla görüştük. Şimdi burada Konyalı meslektaşlarımla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Biz, federasyon olarak Türk asansör sektöründe bir birlik ve beraberlik kurmak ve gücümüzü tabandan alarak sesimizi daha güçlü çıkarmak ve sektörümüze yön vermek istiyoruz. Bu konuda en büyük görev siz sektör temsilcilerimize düşüyor. Bizler çalışmaya hazırız. Ancak sizlerin de bize, fi kir ve görüşlerinizle destek olmanız, yaptığımız çalışmaları takip ederek çalışmalarımıza iştirak etmeniz gerekiyor. Daha güçlü bir meslek örgütü olmak siz değerli üyelerimizden aldığımız güç ile olacaktır. ASFED, Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olacak, sektörde yaşanan sorunlara çözüm üretecek bir meslek örgütü haline gelecektir. Bunun için çalışıyor ve geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz.” dedi.

 Konuşmaların ardından federasyon çalışmalarında desteğini esirgemeyen Konyalı asansör fi rmalarına teşekkür plaketi verildi. Plaket töreninin ardından davet sona erdi.

 -Konyalı fi rmalar ziyaret edildi

ASFED Yönetim Kurulu Üyeleri, davet öncesi Konya’da faaliyet gösteren fi rmaları ziyaret ederek fi rma yetkilileri ile görüştüler. Görüşmelerde fi rmaların çalışmaları ve sektör hakkında sohbet edilirken Konya’da asansör sektörünün yaşadığı gelişmeler de konuşuldu.

 -Konya Asansörcüler Derneği de ASFED rozeti taktı

Düzenlenen davette Federasyona katılma hazırlığında olan Konya Asansörcüler Derneği Yönetim Kurulu Üyelerine de alkışlar eşliğinde ASFED rozeti takıldı.

Adres

Abdülkadir Geylani Cad. 1240 Sk. Fatih İş Hanı No:2/1 Ostim / ANKARA

Tel: 0312 386 38 88

Fax: 0312 386 34 44

E-mail: info@asfed.org.tr