Tel: 0312 386 38 88           E-mail:info@asfed.org.tr

ASFED BURSA’DA EĞİTİM DÜZENLEDİ

Asansör Sanayiciler Federasyonu (ASFED) tarafından organize edilen “Mesleki Yeterlilik Sınavları Öncesi Hazırlık Eğitimleri”nin ilki Bursa’da gerçekleştirildi.

 Asansör Sanayiciler Federasyonu (ASFED) tarafından organize edilen “Mesleki Yeterlilik Sınavları Öncesi Hazırlık Eğitimleri”nin ilki Bursa’da gerçekleştirildi. 22-23 Ekim tarihleri arasında toplamda iki gün süren eğitime katılım yoğun olurken eğitmenliği GENSİS fi rması adına Makine Mühendisi İbrahim Özçakır üstlendi.

Asansör Sanayiciler Federasyonu (ASFED) tarafından organize edilen ve Türkiye genelinde gerçekleştirilecek olan “Mesleki Yeterlilik Sınavları Öncesi Hazırlık Eğitimleri”nin ilki 22-23 Ekim tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirildi. BURSAD tarafından hazırlık aşamaları tamamlanan ve üyelere duyurulan eğitim yoğun taleple karşılandı. Eğitim; asansör bakım ve onarımcısı seviye 3-4 düzeyinde, 25 kişilik sınıfl arda iki gün süreyle verildi. Düzenlenen eğitimlerin eğitmenliğini ise GENSİS firmasından Makine Mühendisi İbrahim Özçakır üstlendi.

Eğitimler ASFED’e bağlı derneklerin bulunduğu illerde hem asansör bakım onarımcısı seviye 3-4 hem de asansör montajcısı seviye 3-4 alanlarında verilecek. Düzenlenen bu eğitimler sektör içerisinde kalifi ye personelin sadece sınavlara hazırlanmasını değil mevcut bilgilerinin güncellenmesini, yeni çıkan standart ve yönetmelikler konularında da kursiyerlerin bilgilenmelerini ve mesleki gelişimlerini sağlayacak.

Adres

Abdülkadir Geylani Cad. 1240 Sk. Fatih İş Hanı No:2/1 Ostim / ANKARA

Tel: 0312 386 38 88

Fax: 0312 386 34 44

E-mail: info@asfed.org.tr