Tel: 0312 386 38 88           E-mail:info@asfed.org.tr

ASFED GENEL TOPLANTISINDA GÜNCEL FAALİYETLER GÖRÜŞÜLDÜ

 Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) bağlı dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerini ASFED Genel Merkezi’nde bir araya getirerek, sektörde yaşanan gelişmeleri ve federasyon faaliyetlerini görüştü. 28 Ocak 2016 tarihinde ASFED Genel Merkezi’nde düzenlenen toplantıda illerde yaşanan sorunlar dinlenirken gerçekleştirilen faaliyetler anlatıldı.

Toplantının ilk bölümünde ASFED’in kurulduğu günden itibaren yaptığı faaliyetler ASFED Müdürü Gülay Pala tarafından sıralandı. Ardından İl Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplantıda tek tek söz alarak üyelerinin sorunlarını dile getirdiler. Ardından illerde gerçekleştirilen etkinlikler örnek olması açısından paylaşıldı. Yaşanan sorunlar ve bu sorunlara çözüm önerileri tartışıldı. Toplantının ilk bölümünün ardından ara verildi ve birlikte yemek yenildi.

Toplantının ikinci kısmında ise ASFED!’in 2016 yılı ve sonrası için izleyeceği yol haritası belirlendi. Sektörde önemli olan ve sektörün tüm tarafl arını etkileyen sorunlara nasıl çözüm olunacağı görüşülerek, bu konudaki eylem planı tasarlandı. Özellikle komisyonların kurulup biran önce aktif çalışmaya başlamasının altı çizildi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıya güç birliğinin önemine değinilerek son verildi.

Adres

Abdülkadir Geylani Cad. 1240 Sk. Fatih İş Hanı No:2/1 Ostim / ANKARA

Tel: 0312 386 38 88

Fax: 0312 386 34 44

E-mail: info@asfed.org.tr