Tel: 0312 386 38 88           E-mail:info@asfed.org.tr

ASFED, ilk iftarında sektör temsilcilerini ağırladı

 Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), ilk iftar davetini RİXOS Grand Ankara’da verdi. 12 Temmuz Cumartesi Günü gerçekleştirilen iftar davetine Türkiye’nin değişik illerinde faaliyet gösteren dernek ve sektör temsilcileri katıldılar.

 ASFED’in düzenlediği ilk iftar daveti 12 Temmuz Cumartesi Günü Rixos Grand Ankara’da gerçekleştirildi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sektörler Daire Başkanlığı’ndan Daire Başkanı Zühtü Bakır ve Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir’in de iştirak ettiği davete; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Asansör ve Teleferik Daire Başkanlığı temsilcileri, ATO meclis üyeleri, dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Davete ev sahipliği yapan ASFED Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Atik yaptığı konuşmada; katılım sağlayan herkese teşekkür ederek, ASFED’in çalışmalarını anlattı.

 Asansör sektörünü bir çatı altında toplamak ve yerli markalar oluşturmak adına çalıştıklarını dile getiren Atik, bundan sonra da hedefl eri doğrultusunda var güçleri ile çalışacaklarını dile getirdi. Atik, tüm sektörden de destek istedi. Türk asansör sektörünün yaşadığı değişime ve gelişime dikkat çeken Atik, bu davetlerin sık sık tekrarlanacağını ve sektörü bir araya getirmek için çalışacaklarını ifade etti.

 İftar daveti Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen sektör mensuplarının hep birlikte iftar açması ve sonrasında edilen sohbetle devam etti.

Adres

Abdülkadir Geylani Cad. 1240 Sk. Fatih İş Hanı No:2/1 Ostim / ANKARA

Tel: 0312 386 38 88

Fax: 0312 386 34 44

E-mail: info@asfed.org.tr