Tel: 0312 386 38 88           E-mail:info@asfed.org.tr

asfed iftar daveti ile sektörü bir araya getirdi

 ASANSÖR SANAYİCİLERİ FEDERASYONU (ASFED), İFTAR DAVETİ İLE SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRDİ

Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), 27 Haziran Cumartesi Günü Lale Restaurant’ta iftar daveti düzenledi. Davete, Türkiye genelinden çok sayıda sektör temsilcisi ve federasyona bağlı üye derneklerin yönetim kurulu üyeleri.

Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) iftar daveti ile sektörü buluşturdu. 27 Haziran Cumartesi Günü Ankara Lale Restaurant’ta düzenlenen davete; ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sektörler 1 Daire Başkanı Zühtü Bakır, Asansör ve Teleferik Şubeden İ. Menderes Büyüklü, Bakanlık temsilcileri, TSE, MMO ve EMO’nın yanı sıra; oda, dernek temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

 Davetin açılış konuşmasını yapan ASFED Başkanı Yusuf Atik, Ramazan Ayı’nda yine birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. ASFED olarak sektörü bir çatı altında toplamayı, birlik ve beraberlik içerisinde yollarına devam etmeyi istediklerini kaydeden Atik, bu amaç doğrultusunda da var güçleri ile çalıştıklarını belirtti. Atik’in ardından bir konuşma da ASO Başkanı Nurettin Özdebir yaptı. Özdebir, sanayici meslektaşları ile bir arada olmasından ve birlikte iftar açmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, sektörler için zorunlu hale gelen mesleki yeterlilik belgelerine dikkat çekti. Türkiye’de eğitimli ve bilgili insan gücüne her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulduğunu anlatan Özdebir, asansör sektörünün de mesleki yeterlilik belgesi konusundaki çalışmaları hızlandırması gerektiğini kaydetti.

 Konuşmaların ardından iftar yemeğine geçildi. İftar yemeği sonrası Türkiye’nin birçok ilinden gelen sektör temsilcileri gece boyunca sohbet etti.

 

Adres

Abdülkadir Geylani Cad. 1240 Sk. Fatih İş Hanı No:2/1 Ostim / ANKARA

Tel: 0312 386 38 88

Fax: 0312 386 34 44

E-mail: info@asfed.org.tr